Lenovo Silent Mouse | WL310 | Wireless | Bluetooth | Grey
- TootjadLenovo
- Mudel: GY51Q65621
- Saadavus: 5
-
20€
Lenovo Silent Mouse | WL310 | Wireless | Bluetooth | Grey
| All | |
| Connection type | Bluetooth |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 138.00 mm |
| Gross height (mm) | 40.00 mm |
| Gross weight | 0.13 kg |
| Gross width (mm) | 80.00 mm |
| Kerimissuund | 2-way scroll wheel (up/down) |
| Key life span | 3 million (left/right button) |
| Net weight | 0.05 kg |
| Number of buttons | 6 NULL |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 1957 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 57 g |
| Plastic (No PET) | 23 g |
| Producer | Lenovo |
| Producer product family | Silent Mouse |
| Producer product name | WL310 |
| Seadme tüüp | Wireless |
| Sensors | Red Optical |
| Tare weight (kg) | 0.08 kg |
| Toote värv | Grey |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: lenovo silent mouse wl310 wireless bluetooth grey, gy51q65621, lenovo, hiired




